Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz vargalex #37648 üzenetére

    Azt is érdemes szem előtt tartani, hogy érdekes módon LG-vel jönnek elő hasonló beírások, olyat is olvastam, hogy menüből hiába kapcsolod ki a CEC-t, aktív marad, egyes firmware-ekkel elcsesződik. Egyszer Beni is írta, hogy nála is bekapcsol egyik box, neki is LG TV-je van. Én eddig csak LG-vel tapasztaltam, Sony, Philips TV-kel ilyen gondom nem volt. Azért írom, hogy ilyen, mert az LG ilyen, ez van, vannak LG TV-im, arra, amire és amekkorában vannak jók, de ha elromlanak akkor már nem LG lesz. Más gyártók kódjai meg 50-60 évesek, tehát az LG pont, hogy használ olyan kódokat, amik esetleg ütköznek más gyártók kódjaival, de ez nem baj, mert ott az okoskonnektor, illetve nem véletlenül álltak át BT-os távra, tudják, hogy problémás náluk az infra. Nem vádolom a gyártókat, de ha ez történik akkor ez van, nincs más, mint valamilyen okoskonnektor, azzal legalább elkerülhetőek a kellemetlenségek, nekem is vennem kellett egyet. Egyébként te is írtál hasonlót egyik okosizzóddal kapcsolatban, annak a távja is bekapcsolja a boxot illetve nálam még olyan is volt, hogy a box távja változtatta az izzó színét. Szép, új, okos világ. :D

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák