Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    Sziasztok!
    Mivel ismét túl vagyok egy windows 7 (x64) telepítésen úgy gondoltam, hogy most ez a rendszerem (pontosabban a desktop) más lesz mint az eddigiek. Meg is találtam a rainmeter nevű programot, köszönhetően ennek a topiknak. Viszont nagyon gyorsan meg is lett az első problémám. Túl kicsik a "képek". Egy lg 22"-os full hd monitorom van és sajnos natív felbontáson olvashatatlanok a szövegek. Addig eljutottam, hogy hol kell szerkeszteni a skineket, de sajnos nekem ez még kínai. Ha megnöveltem a betűméretet akkor teljesen szétcsúszott a kép, asszem megtaláltam azt is, hogy hol lehet magát a képet nagyítani, de sajnos nem jártam túl nagy sikerrel. Kb. a duplájára kellene növelnem mindent, hogy normális kinézetet kapjak. Gondolom ezt mindenképpen az adott skin (HUD.Vision v2.2; egyelőre: óra, naptár, cpu, vinyok, időjárás) szerkesztésével kell elérni és ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy mik azok az értékek amiket módosítanom kell ahhoz, hogy 1920*1080-as felbontáson az alap méret körülbelül dupláját kapjam?
    Előre is köszönöm! :R

    Szerk.: Amúgy ez milyen "programozás"? Mert durva dolgokat lehet vele csinálni, nem ártana megtanulnom.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák