Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz andrisbandi #221065 üzenetére

    Covid előtt lehetett kapni bike-discounton Cube vázakat és rengeteg Cube alkatrészt is, utóbbi lehet még mindíg van. De covid óta sajnos kész bringát sem lehet kapni, nem hogy vázat. Amúgy a SDY20 már nem az olcsó kínai szint, jóval többe kerül az OG-Evkinnél, de ha jól rémlik magyar forgalmazója is van, sőt, a spanyoloknál fizikai rendes bringaboltokban is forgalmazzák és nem igazán lehet róluk rossz véleményeket találni, leszámítva az itteni hibás kormányt.

    #221066 MPowerPH: ha kormányt, nyerget, kulacstartót, garmin mountot is náluk veszed, talán megéri és ha jól rémlik a szállítás valahogy úgy van megoldva, mint a banggoodnál, EU-ban újracsomagolják, kifizetik az áfát és továbbküldik futárszolgálattal, aki az ajtódig viszi, így semmilyen plusz költség nincs. Persze lehet rosszul emlékszek, de érdemes ennek utánnanézni, én anno a mobilt is így rendeltem, kínából két hét alatt itt volt. Manapság egy alu vázas xc belépő Judy TK levegős villával, Deore-vel és gagyi MT200 fékekkel annyiba kerül, mint amennyibe fájna egy Trifox karbon gépet megépíteni karbon kormánnyal, karbon nyeregcsővel, nyereggel, kulacstartóval, jobb Deore fékekkel, mondjuk egy Crossmax kerékszettel és megállna 10kg körül.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • Gaben92

    őstag

    válasz andrisbandi #221065 üzenetére

    Ha adnak el azza se vagy előrébb. Rákérdeztem és ha kell helyben (értsd.: 5 perc autóval a bolt) tudok venni Trek Fuel EX vázat potom 2200€-ért...

    Vagy ha már úgy is ott vagyok elhozhatom 400€-val drágábban a kész biciklit Recon Silverrel, Deore Groupsettel és sz.rtalicska (de van) fékekkel... A gumik és a teló magukban ha meg kellene venni 300€-t tennének ki, kazettetta megint egy 100-as és meg is vagyunk... A hajtás maradéka, teljes cockpit, fékek, kerekek kompletten, rugóstag (vagy minek hívják a shock-ot magyarul), meg még az apróság ott van ajcsiba...

    Szóval ha még a gyártó azt is mondja, hogy nesze itt a váz, azzal se nagyon vagy sehol... sőt... :U

    #221067 jjeahh:
    "alu vázas xc belépő Judy TK levegős villával, Deore-vel és gagyi MT200 fékekkel"

    Tökéletesen leírtad párom bringáját (kivéve hátsó váltó, az XT), 1450€...

    Megjöttek TREK-ékhez az új XC9-ek (mármint fizikailag itt vannak a boltban, láttam őket), az 1750€-ért megy full SLX+ XT váltóval, ami viszont érdekes benne, hogy Recon villával jön Judy helyett és dropper is van rajta...

    [ Szerkesztve ]

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák