Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Wyll #138880 üzenetére

    Megérné-e? Nem tudom. :F Meg kell-e lépni a kettő,esetleg egyre váltást? Igen,muszáj,erre halad az ipar és nekünk követni kell a trendet,másképp lemaradsz,kimaradsz a fejlesztésekből.Érdekes elgondolni azt,hogy jött a 3x6,7,8,9,10,amit mind úgy nyomattak,hogy 18,21,24,27 és 30 sebesség,közben lóf@sz,hisz nemcsak hogy átfedések vannak (ugyanaz,vagy érezhetetlenül különböző áttétel néhány sebességkombinációban) hanem keresztbe sem ajánlják váltani,lecsökkentve így a marketing által bekamuzott pl. 30 sebességet...ööö...24-re. :U
    Mint a telekom,ígért 30 sebesség,garantált 24. Aztán jön a kettes és egyes tányér elől és hirtelen semmi baj a keresztbe váltással sem,hiszen másképp hogyan adják el nyolcsebességesként a méregdrága 1x-es rendszert? Minden esetre a három elől tényleg bőség zavara,kettő szerintem ideális,ha meg nagyon edzett vagy akkor megéri az egyszerűség,könnyedség oltárán feláldozni további néhány sebességet és elhagyni az első átdobót is.Trekkingre nem ajánlom ez utóbbit,szerintem túrázni kell a 2 tányér elől.

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák