Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz geotigris9 #81374 üzenetére

    Nem neked írtam a kérdéseket, csak feltettem, hogy mi az, ami zavarna benne.

    Nem megyek bele nagyon, máshogy tekerünk, valószínűleg más a hőigényünk/-tűrésünk is (vagy nem tudom, hogy mondják ezt).
    Kb 5 fok alatt kamásli + "nyári" spd-vel megyek, -5 fok alatt veszek bele még egy sízoknit. Eddig a stoplival akkor volt gond, ha sok volt a hóban rohangálós rész, és a ráfagyott hó miatt nem akart becsatolni rendesen. Kifelé mindig kijött. Igaz, hogy indulás előtt befújom a pedált olajjal, lehet, hogy azért sem fagy rá.
    Múlt hét szombaton kipróbáltam a két vékony kesztyűs megoldást, bevált.
    A felsőtestemen valószínűleg túlöltözöm (2 hosszú alá, 1 h.ujjú + softshell), de korábban annyit fáztam már, hogy most inkább izzadok. A lábamon egy téli nadrág + bringás gatya van. Ide még egy térdmelegítő kellene (nem azért mert fázom, az izületre). Csősál, sapi, bukó, szemcsi. Ennyi.
    Azért nem szállnék le a bringáról, mert fázok, a következő emelkedő általában megoldja. :)
    Erről az út menti köredzésről meg csinálhatnál egy videót, jól nézhetsz ki. :P ;)

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák