Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    Srácok HELP!

    Kinek van valami ötlete régi "összegyógyult" alkatrészek megmozdítására? (Feltételezésem szerint már minimum 20 éve így lehet. A szerkezet már 30 + éves ami bizonyos.)
    Már 2 napja fújogatom csavarlazítóval eredménytelenül, időnként kalapács is bepróbálkozik egyenlőre eredménytelenül.

    (Konkrétan egy vegyes-tüzelésű felső kazánajtó "kukucska" nyílásáról lenne szó. /Tudom - tudom nem bringáról van szó, de régi bringánál is lehet hasonló probléma bőven./ Nekiálltam kicserélni rajta az ajtók tömítését is frankon be lehet látni a tömítések mentén, hogy ég a tűz. Mondom megcsinálom, utóbb kapott egy kis extra szigetelést még, hogy ezzel is kicsit javuljon a hatásfoka. Már ilyen hol volt-hol nem rajta szigetelés ami alapból elég vékonyka üveggyapot volt. Már egyébként az ajtót sem volt egyszerű szétszedni mert az eggyik csavar feje sikeresen letört annyira be volt állva. Végül hegesztenem kellet rá, hogy már csavarlazítózás után ki tudjam tekerni végül. A lényeg ha már megcsinálom legyen már teljes-értékűen működő az ajtó is rajta teljesen.)

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák