Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz fulton #285631 üzenetére

    Néha elgondolkozok egy városi gép építésén, ide felénk valami full merev mtb kéne, merev villával, minél könnyebb legyen, max 1x10 hajtás, de singlespeed is oké, öblös 2.2-2.4" aprómintás tubeless gumik. Tempó nincs, mászás van, de nagyrészt teljesíthető singlespeeddel is, max ki kell állni a nyeregből. Nem árt ha könnyű, ha lépcsőn fel-le cipelem... mtb váz, öblös gumik meg a kényelem miatt, plusz amilyen "hülye" vagyok, rengeteget lépcsőzök, keresem a letöréseket, bunnyzok, erre egy crosstrekking vagy fitness hosszú távon alkalmatlan :D . Persze bőven megfelelne egy normális vintage mtb is... csak ott újra kell szokni a gyerekméretű 26" kereket, felniféket.

    #285632 Hasaggymeg: amikor megvettem az mtb-t, első évben 60-70km/h-val repesztettem lejtőkön sisak nélkül, farmernadrágban, de amióta sisakot hordok, többször estem a fejemre úgy, hogy szerintem nélküle már nem élnék :DDD . Igen, általában aszfalton.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák