Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Nem vagyok komoly bringás, sőt igazi bringás sem :) ( na ez jó belépő ide :DDD )
    Van egy régi, talán Blackwood montim amin eltört a nyereg, de kényelmetlen is volt. ( valami Iscaselle gel vagy mi volt, de ez lényegtelen is)
    A bringát tóparton, városi módon "fröccsözős" üzemmódban használom, max 8-10 km-ekre, de főként kevesebbre.
    Valami kényelmes, valószínűleg széles nyerget keresek ami nem nyomja a hátsóm úgy mint a régi, hogy rövid idő múlva alig tudok ülni is.
    Első kérdés: nagy hiba feltenni egy szélesebb ( 200mm körüli széességű ) nyerget? A montin majdnem egyenesen ülök mert egy állítható kormányszárral felemeltem a kormányt is.

    A másik fontosabb kérdés, hogy az Őrs vezér tér környékén nem tud valaki olcsó boltot ahol van olcsó és jó nyereg?
    ( értelemszerűen erre a bringára nem akarok 5-20 ezres nyerget venni, mert 2-3 éven belül kell venni újat, jót , ha elkészülünk mindennel)
    Amiket kinéztem pl: DDK FM266NE Gel, DDK 2380 Gel, DDK 220TRK GEL, Selle 1-2 típusa. ( DDK-król vélemény?)
    Sajnos csak messzebb és rendelésre találok ilyesmit, készleten nem nagyon, és nincs sok időm és lehetőségem most rohangálni ez után. Hétvégére pedig nagyon kellene valami.
    Előre is köszönöm a segítségeket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák