Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz parandroid #281041 üzenetére

    Mennyi elfogult kijelentés, általánosítás :D .
    "negyedannyiba kerülne, és ugyanannyira jó lenne" - így van. Ironikus, hogy most épp cipőről is szó volt, én elégedett vagyok az alis Boodunnal, te meg nem akarsz sz*r kínait, ezért veszel NW-t, amit jó eséllyel ugyanaz a bérgyártó csinál: Guangzhou Burtono Sports Equipment CO.,LTD. ;] . Na jó, lehet a cipőket nem ők gyártják nekük (hanem egy másik kínai bérgyártó :D ), de a kesztyűket tuti.
    "A németek sajnos teljesen elkurvultak" - ?
    "az olaszok, meg a franciák sose tudtak autót gyártani" - Pagani?
    "az amerikaiaknak meg mást jelent az autó, mint nekünk" - Tesla, Lucid?
    "Kína meg sose lesz képes normálisat csinálni semmiből" - csak a szokásos kínaiszarozás, miközben furcsamód mindenki más több tucat kínai cuccot használ elégedetten. Hogy autós témánál maradjunk, a Byd, Zeekr, Geely, Nio pl. nagyon nem sz*rral gurigázik. Vannak olyan termékek, amiből már szinte nem is kapsz mást, csak kínait, pl. drónok, zseblámpák, vagy kérdezz rá hangfalas topikban, studió monitorok szintje alatt mit ajánlanak? Biztos vagyok benne, hogy kínai Edifiert fognak. De nyugodtan ragaszkodhatsz ahhoz, hogy neked kínai nem kell és vehetsz valami sokkal gagyibbat azonos áron, csak nem értem mi értelme. Az elvek olyanok, mint a fing, addig tartja az ember, amíg bírja, de idővel jobban jársz, ha elereszted.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák