Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szakbarbár

    aktív tag

    válasz flash- #251982 üzenetére

    Hú, sok kapcsolódó hozzászólás született, köszönöm a tanácsokat, megpróbálok mindenkinek válaszolni:

    #251982 flash-
    2017-ben voltam az Ensportnál teljesítmény mérésen, ott az extenzív állóképességi zónára a 123-143-as pulzustartományt írták, intenzívre 144-163, laktát küszöb 137-es pulzusnál.
    Általában próbálom tartani a pulzust a 140-es zónában, de ha kicsit emelkedik az út vagy szemből fúj a szél, akkor simán felmegy 160-ig úgy, hogy észre sem veszem.
    A beszélgetést nem tudom tesztelni ugyanis mindig egyedül tekerek, de szerintem 160-as pulzusig simán tudnék beszélgetni. A pedálfordulatot 80-90 között tartom kényelmesnek, a 100 sem okoz problémát.
    #251983 Mezga Aladár
    Idén leszek 40 éves.
    #251985 parandroid
    Az átlag pulzus azért ilyen magas, mert az út elején volt a Csobánka-Pilisszentlászó-Két Bükkfa nyereg mászás, arra a 1:30 órára 160 feletti átlagpulzust hozott. A síkon meg már szembeszél volt, ott a 150-es pulzussal tudtam csak haladni. De nekem mindig is ilyen magas volt a pulzusom amióta elkezdtem bringázni (10 éve)
    #251992 lsebestyen
    Evéssel nincs gond, inkább a folyadékbevitel, ami problémát okoz főleg melegben. Legutóbb megpróbáltam váltogatni az ízeket, az sokat segített, Iso, víz, gyümölcslé. Sós rágcsát kell vinnem magammal az is segít.
    #251993 6030D
    Az oda-vissza szerintem nem lesz meg, de vissza félútig szerintem megcsinálható. 150-170 km.
    Ha az elején nem lett volna a Csobánkai és Pilisszántó mászás jobban bírtam volna. Lesz még idén nagyobb túra, arra alapozásnak pont jó lesz a BUBA túra :D Szerencsére ott nincsenek nagyon meredek és hosszú emelkedők. Ugye nincsenek? :DDD

    Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák