Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz fulton #242231 üzenetére

    Szerintem cseréld le azt a tenyértámaszos markolatot. Nekem is volt, nekem is folyamatosan zsibbadtak az ujjaim, néha annyira, hogy a váltást/fékezést se éreztem. Írtad, hogy már fordítottál rajta, de ha nem támasztja a tenyered, akkor meg olyan, mint egy sima markolat tenyértámasz nélkül. Ha viszont elnyomja a tenyeredben az ereket, akkor tényleg zsibbadni fognak az ujjaid. Valszeg még nem szoktál hozzá a lejjebb lévő kormányhoz, menet közben figyelj arra, hogy derékból tartsd meg a törzsedet, ne a kezeidre nehezedjen a súlyod. Tényleg oda kell rá figyelni eleinte, aztán hozzászoksz. ( Egyébként az spd is ilyen, eleinte ugyanúgy csak taposni fogod, a húzás csak akkor "jön meg", amikor odafigyelsz rá, hogy húzzad is. Aztán azt is megszokod majd.)
    Az ergonomikus után én is nehezen találtam rá a megfelelőre. Én csak a kétbilincsest szeretem, ami hosszabb, mint a szokványos 130 mm-es, és vastagabb is, tehát nem 30, hanem 33 mm a külső átmérője. Ezt sok helyen nem tüntetik fel, ezért most van a szekrényben 3 pár vadiúj vagy újszerű ( 1-2x-szer használt ) markolat :DDD , de legalább rátaláltam az "igazi"-ra [link]

Új hozzászólás Aktív témák