Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    Sziasztok, barátnőmnek keresnék kerékpárt, ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem, köszi előre is minden véleményt :) :

    -női vázaknál mennyire mérvadó az elterjedt mérettáblázat? 164cm mellé mi lenne az ideális méret? 44-48cm?

    -városi közlekedésben illetve kisebb túráknál mennyire hátrány a single speed? konkrétan ezt a biciklit néztem ki (traffic 5.0), az mennyire hihető, hogy "Tudsz belőle csinálni később akár váltós bringát is ha szeretnél." , illetve hogy lehetne elképzelni ezt? agyváltóval? vagy pl. egy 7 sebességes kazettának van hely? :F - igazából azért gondolkoztam első blikkre single speed-ben és merev villában, mert kevés a hibalehetőség, és alacsonyabb a súly, nem mindegy, hogy mit kell felcipelni több emelet magasra.

    - az előbb linkelt hirdetésben az eladóval van valami tapasztalatotok (carbike) - keresésre semmit nem találtam a topicban

    -használt gépet se zárok ki, de jó lenne egy olyan bolt, ahol lehet szép kártyával is fizetni - ilyen irányú tapasztalatotok van?

Új hozzászólás Aktív témák