Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Fall-N #240019 üzenetére

    Hajlamos az ember felülni a trendvonatra, de azért nem minden arany ami fénylik...enyém 80mm/-17° (lásd aláírásomban) és most váltottam 780mm-es kormányra, mely bár így első hallásra szélesnek tűnik (úgy voltam vele ha már lúd hát legyen kövér, vagyis fentről indulok legyen miből vágni ha éppen kell), de gibbon karjaimmal egyelőre kényelmesnek érzem és nem is akadok fel vele az erdőben annyira mint amikor néhány éve a 660-ról váltottam 720-ra. :F (Igaz a 660-al előtte már szinte 20 évet mentem, vagyis értelemszerűen nehezebb lehetett átszokni)
    Ami a negatív stucnit illeti, a versenyen természetesen szükséges az áramvonalasság, sőt, nekem a Cube konzervatív, magasabbra helyezett (kényelmesebb stack) elejének mászásoknál való talajon tartása érdekében is hasznos, pl. ha nem hagyom mozogni a telót még így is el-el emelkedhet az első kerék egy-egy gyökérnél, kőnél.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák