Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    Megjött a ruha. Egy biztos ki* passzentos mindenütt rendesen olyan mint egy aláöltöző. Az anyaga nagyon finom belül ilyen plüssös cucc. XL vettem(185/81kg 103 -105 mellbőség) Hát azért megnéztem volna 2XL est. Kerékpárra felülve tökéletes látszik hogy erre lett szabva állva mivel annyira passzentos elől a vállamnál nem azt mondom szorít csak egy picit lehetne lazább ott( akkor meg mondjuk nem lenne ennyire simulós) de kerékpárra felülök minden a helyére kerül sehol nem érzem a ruhát. Nem annyira szabad mozgás érzett van ha nyújtózó, mint egy aláöltözőnél(kicsivel merevebb) de sokkal jobb mint az xl es reload kabátnál. Az anyaga nagyon nyúlékony sokkal jobban mint a dekás mez.
    Kipróbáltam most 12 fokban aláöltözet nélkül az biztos hogy jól fog szellőzni (intenziv edzésre jó lesz sztem) mert érzésem szerint jobban átengedte a levegőt mint a dekás mez. Nem tudom felmérni még hogy több órás tekerésre alkalmas e 10 fokban. Egy ujjatlan aláöltöző vel praktikus lehet a használata viszont egy hosszú ujjú val Hát nyilván még szűkebb a testen olyankor. Én kicsit érzékeny vagyok a testre szoruló ruhákkal kapcsolatban lehet egy számmal nagyobbat választottam volna.( hál istennek felülök a kerékpárra tökéletes) Az kétségtelen hogy új hosszúságra a karomon derekamon patent egyedül vállban vagyok egy picit szélesebb súlyomhoz képest és az felveszi a ruhát. Prémium cucc ez érződik rajta kétségtelen, meglátjuk hogy fog muzsikálni úgy gondolom intenzív edzésre való. Még egy picit jobban "" fáztam"" benne mint a dekás mezben (elvittem mind kettőt az utcában egy körre) bár lehet pont ez a lényeg hogy jobban szellőzik de ha elkezdek hőt termelni akkor működni kezd a technikai cucc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák