Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz fulton #228526 üzenetére

    Van különböző hosszúságú szelepekkel is ha elég sokat keresgélsz, nekem nem volt kedvem, jó a 60 milis, bár nincs magas falú aero felnim.

    Azt mondják jó, defektnél a külső számít inkább. Majd kiderül, hagyományos belsővel eddig egy darab felütéses defektem volt összesen 2 év alatt. Ja igen, útszéli javítás ezzel nem megy, de egyébként is két tartalékot szoktam vinni. Árban aliról ugyanott van mint a dupla tömegű és méretű Conti Race Light (10EUR/db), javítókészlet is van fillérekért szóval megéri azt is rendelni hozzá.
    A márkásokhoz képest (Schwalbe aerothan, Pirelli SmarTube, stb.) kb. a 4db volt annyi mint azokból egy... :U

    @228548: Nekem inkább az hiányzik hogy az őszi tekerések eddig kimaradtak, legutóbb mikor voltam még nyár volt közel 30 fokkal, azóta meg szél, eső... volt talán 2 nap mikor szép őszi idő volt, az meg természetesen hétköznap volt :( De van még idő, hátha lesz még kellemes vénasszonyok nyara október végéig valamikor. Meg én szeretek amúgy télen is kimenni outival ha éppen szárazak az utak és süt a nap, a hideg nem akadály.

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák