Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz vallas #222731 üzenetére

    A szenzorok egyszerre több eszköznek is tudnak adatot küldeni, ha tudják a szabványt, akár egyszerre btle-n, vagy ant+ -on is. Én sem egészen értem, fulton mit akar (nem először), de főleg azt nem értem, mi a bánatnak akar telefonnal, meg külső appal bohóckodni, ha van egy komputere. Szerintem azt nem érti, hogy amit a garmin rögzít, azt azonnal szinkronizálni tudja másik appal (jelesül akár stravával is). Azt a húavej szart meg el kell felejteni, sem a hardver, sem az app nem ér lófaszt sem, az alapján, amiket eddig mesélt róla. De az biztos, hogy az összes rossz beidegződéséért ezek felelnek, valamiért meg van róla győződve, hogy minden más is ugyanilyen fos lesz, mint ezek. ;]

    Venni kell egy garmint, aztán egyszerűen használni. A régi cuccokat meg vagy el kell engedni, vagy valahogy megpróbálni kinyerni a kínaiaktól. Ha legalább stravára rögzített volna eddig, ahogy javasoljuk mindenkinek ezer éve, már könnyebb dolga lenne.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák