Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabro0

    őstag

    Cateye AMPP 800 első benyomás alapján jó. Ma mentem egyet vele a városban a legkisebb, 200 lumen beállítással. Néhol soknak, de többször kevésnek bizonyult. A következő fokozat a 400 lumen, talán ez ideális nálunk, viszont tartok attól hogy ez már elvakítja a szembejövőket. Igyekeztem lefelé állítani, így viszont azon kaptam magam, hogy nem úgy kerekezek, mint szoktam, nagyon a lámpa csóvájára koncentráltam, ami csak 4-6 méterre van az első keréktől. Látni láttam volna azért nélküle is, lehet csak szokatlan, hogy végre van egy olyan lámpám, amivel én is látok :) A 800lm meg egyenesen pazar.

    Így elsőre pozitívumként a jól elterülő csóvát tudom mondani, negatívumként a kesztyűben kissé nehézkesen használható gombot és a világítási módok váltását. Zavaró hogy végig kell hajtani az összeset (két villogást is), ha feljebb akarom venni és nincs finom átmenet a módok közt, "ugrik" a fényintenzitás. Ilyen szempontból jobb az itt korábban linkelt Olight RN 800.

    Remélem jobban összebarátkozunk, mert egyébként a fény és a felfogatás kárpótolna.

Új hozzászólás Aktív témák