Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacos001

    senior tag

    Hellóbelló, régen jártam erre. :)

    Lennétek szívesek kicsit felhomályosítani?...Van nekem ez a csoda Cube Aim Race - 2021
    tökéletesesen elvagyok vele. Ide-oda mászkálni, 10-20km letekerésésre okés, gyerekkel kalandozni mindenfelé. De...
    Lehet rendszeres lenne a 17km oda és 17 vissza minden nap egyéb fix elfoglaltságom miatt. Az addig oké, hogy nem rendszeresen letolok 10-20km távot, rendszeresen...heti 1szer kb :D
    viszont ez napi 34-35 lenne, heti 5 napon. Ez a terv..., kiváltani az autót....
    Kicsit gyúrjak rá és fitten ez sima liba esőben, hidegebb időben...hó nem igen van, Németország, Watt tengertől 36km, totálisan sík terep bringaúton...szóval enyhe minden évszak..max a néha bedurranó 40-80km/h szél lehet kemény.. vagy megéri mellé vásárolni "okosabb" gépet?
    Létezik? Fogalmam sincs...Rásegítős? Helyettem megoldja? Nem fáradok el annyira? Sebesség? Menetidő csökken e?...Stb...
    Szóval sok-sok kérdés. Nem izgat, ha 1 milliónyi € is az ára, vagy több/kevesebb, de van vmi nagyon egyszerűen megfogalmazva...
    Van valami találmány, amivel gyorsabban, nem annyira megfáradva tudom ezt a távot, nap, mint nap megtenni?
    thx...sötétség van e téren

Új hozzászólás Aktív témák