Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #128567 üzenetére

    Ízlés, megszokás kérdése is, az én bringámon gyárilag csak egy közgyűrű volt és a 90mm stucni lefele volt fordítva. Ez nekem nagyon nem tetszett, orraesős érzés volt ahogy írod, lejtőkön rettegtem, hogy előrebukok, ezért a stucnit felfele fordítottam és később ki is cseréltem rövidebbre. Aztán ahogy egyre többet tekertem, kezdtem nagytatásnak érezni a "tempómhoz" képest, meg lefele is merészebb lettem, ezért vettem hosszabb stucnit, amit lefele fordítva raktam fel, vettem mellé egy nulla hátrahajlású nyeregcsövet, így előrébb kerültem a bringán és jobban ráhasaltam a kormányra alapból. Annyira megtetszett, hogy gondoltam ha már lúd legyen kövér, azt az egy közgyűrűt is kiszedtem alóla, azóta így van, sőt néha már agyalok 17 fokos stucnin is, de úgy érzem az talán már túl extrém lenne nekem... egyelőre :DDD . Pro bájkokon kimondottan gyakori amúgy az extrém alacsony kormány: [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] stb... legalábbis XC fronton, trail, enduro kategóriában nem igazán.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák