Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #121718 üzenetére

    Azzal abszolút egyetértek, hogy a legfontosabb a megfelelő sport, meg a táplálkozás. Alapvetően nekem sem csak attól lett jobb a könyököm, hogy injekciózták. Ez inkább ahhoz kellett, hogy az amúgy is rossz állapotban lévő ízületet ne károsítsam tovább az edzéssel. Aztán a javulás nyilván egy összetett folyamat volt. A hialuron injekció jobb kenést adott a könyökömnek, ezáltal az edzéssel tudtam erősíteni az izomzatot, szalagokat úgy, hogy nem rontottam tovább a porcokat. Azt tudom, hogy nekem rengeteget segített az évi 3 injekció. Pláne az elején, amikor minden hajlítás kellemetlen volt, az injekció után meg azonnal szinte panaszmentes lett. Persze ez se csodaszer, de azért haszontalannak semmiképp sem mondanám. A tabletta már más tészta, az tényleg vagy kisebb panaszokat képes kezelni, vagy inkább megelőzi a bajt. Tablettákkal nem lehet komoly eredményeket elérni.

    IMIIKE1998: Van akinél születés rendellenesség, hogy gyengébbek az ízületei, vagy túl terhelés, helytelen edzés következménye, nálam konkrétan sérülés miatt alakultak ki problémák. A jobb könyököm 2 helyen el volt törve és részleges szalag szakadás is volt. Ebből adódóan lett némi porc rendellenesség. És az ízületi folyadékomat pótolni kell időnként. A térdeimmel meg azért volt problémám, mert volt egy síbalesetem, mind a két lábszáram eltört és mindkét térdemben elszakadtak a hátsó kereszt szalagok. De ennek ellenére a térdemben még egész jó a porc, jobb mint a könyökömben. A sok bringázás tartotta karban, de talán a legtöbbet a súlyzós edzés tett a térdemért, iszonyat jól erősítette az izomzatot és növelte a stabilitást. Meg persze nyilván a porcerősítők is hozzátettek valamit.

Új hozzászólás Aktív témák