Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz tr00p3r #10824 üzenetére

    Igen, nagyon szeretem! :) Hétvégén megoldottuk a távtartó problematikáját is. A gányolt belsődarabos megoldást kiváltottuk egy spéci darabbal. :D Egy törött karbonkormány végéből fűrészeltünk egy 4 centis darabot, kifúrtuk 8 helyen, mini gyorskötegelőket fűztünk át a lyukakon, ezek adnak egy gerincet a hengernek, hogy ne forduljon el, hanem felfeküdjön a villa szárára, ezt megtámogattuk alul-fölül vastag gumigyűrűkkel, amik a rezgéseket is elnyelik. Kapott a két végére karbon kormányvégdugókat, és ezen az idomon rögzítettük a kompi érzékelőjét. :) Igényes, Pedaloman Tuning Team meló volt. Majd este teszek fel róla képet. :)

    [ Szerkesztve ]

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

  • amargo

    addikt

    válasz tr00p3r #10824 üzenetére

    Szia érdekelne a lakat/ok, így munkába se merem elhozni, hiába csak kártyával lehet bejönni..

    Más:
    Tegnap tekertem egy kicsit többet, a nyere olyan mintha pengére ültem volna.. valami prosztata farpofa kimévő létezik? vagy ez jó és szokjam meg..?

    A bowdenek mint a gumi, nyúlnak, gondolom mindig állítgatni kell, főleg az elején.
    Az elsőfék, az vagy nincs beállítva (én kicsit próbálgattam) vagy csak dísz rajta, mert ~20 környékén is csak lassítani képes - hidraulikus tárcsát szoktam meg, azt gondoltam, hogy olyan nem lesz, de ez kicsit fura - mégtesztelgetem a gépet egy Merida TFS 500-V (köszönet érte tr00p3r) ről van szó és még bejáratós, eddig nagyon jó gépezetnek érzem :)
    Tegnap a kerekeket is felfújtam 4bar-ra még ezekkel a gumikkal is látványos lett az eredmény.

    Ariadne: Mindenképpen.

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Aktív témák