Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • knifemaster

    tag

    válasz szatocs #10584 üzenetére

    Ahol én vettem anno kellys spiderem ott nem volt ilyen gond,mondjuk nem is 17,5"-os tömegméretet rendeletem...:)Én novemberben vettem,de meridából már most akciózik egy két bolt,kellyst is láttam majd egy kilóval ólcsóbban bő 1 hónapja.

    Más:
    Elkeveredett az egyik stoplicsavar amivel most szembesültem. Lehet ilyet kapni külön,vagy valami olcsó kiszerelésben?Ez szabványméret amúgy?

    Szervíroztam tegnap egy BBB szemüveget,aminek a csavarja tekeredik kifele mikor hajtogatom a szárat. Lehet ilyennel reklamálni,hogy csere?A lencse is karcos volt de ezt csak itthon vettem észre,viszont ha csere felejtős akkor megy optikushoz mert 2 hétig nem lesz bolt nyitva.

    Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

  • Ariadne

    őstag

    válasz szatocs #10584 üzenetére

    Igen, csak megerősíteni is tudom, mindig leárazzák így ősz táján az adott évi modelleket, de ezt a legtöbb márkánál megteszik. :K
    Terjesztési magatartásuk olyan, hogy a honlapon is szereplő kft., alias egy szál fickó, aki akcentussal, de beszél magyarul, ő terjeszti mindenhol az országban a márkát. Találkoztunk vele egy garanciális ügyintézés kapcsán, elég hajszoltnak tűnik mindig, táskás szemekkel. Ezért lassú néha az ügyintézés, de ha gond lenne az üzlettel, érdemes őt közvetlenül megkeresni, mert végül elintézi a dolgot.
    Apropó, megvan még az eladó új idei össztelós Kelly's vázunk, egy 19,5-es Toxic.

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák