Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • celf

    őstag

    válasz celf #56899 üzenetére

    Mai Kenya, Blue Bird roastery-bol. kb 5 napja vettem, es kezd kezd egy kicsit megsavanyodni, de most 92 fok helyett 89 fokos vizzel csinaltam es 3.5 perc helyett 4 percig. selymes volt igy is nagyon. baratnomnek is izlett amit hajlando voltam adni neki belole egy kortyot. pedig o tejeskaves, magaban soha nem iszik kavet, meg edesitve sem.

    [ Szerkesztve ]

  • vicces

    addikt

    válasz celf #56899 üzenetére

    én az offsetet hagynám a francba nullán. semmi értelme állitgatni. a gépedhez képest úgyis fogod érezni, hogy csavarj még feljebb vagy lejebb, ha túl világos vagy túl égett lett a kávé.
    egyébként én a reggeli első bekapcsolásnál nézném meg a kijelzett szobahőmérsékletet egy általad megbizhatónak mondott szobai hőmérőhöz képest.
    azaz előző este a gép mellett hagyott "megbizható" szobai hőmérő pl 21 fokot mutat reggel, de a bakapcsolás pillanatában a géped csak pl 20-at, akkor az offsetet +1-re állitod. csak itt a kérdés, hogy a referenciamérőd mennyire hiteles.... valamint - szerintem - amikor az egész rendszer átmelegszik az az 1 fok különbség sem 1 fok marad. a kilépő vizről meg ne is beszéljünk, mert ott 10-15 fok eltérés is lehet a különbség a kijelzőhöz képest.
    ergo semmi értelme az egésznek. én az ízhez képest állitom a pidet.

    ...

    mellesleg megint elkezdtem a fokpiszkálós wdtzést. valamint adp videója hatására felülvizsgáltam a tamperelő tudományomat és határozottan jobb lett a lefolyás és a produktum is.
    de akárhogy is, az ims szűrőkészlet és tamper csere után úgy érzem, hogy újra kellett mindent tanulnom. a téli fiorenzato majd a tavaszi mazzer felbuzdulásom után maradt a véleményem, hogy a graef nagyon is jó őrlő a kategóriájába. kb 150ezer forintig nincs ellenfele. marad amig tönkre nem megy :R

    [ Szerkesztve ]

    :)

Új hozzászólás Aktív témák