Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VágniValó

    addikt

    válasz dellfanboy #30791 üzenetére

    " nem tetszik nekem ez a munkavállalói stratégia.." ez nem stratégia ez pofa és ego sokszor.
    Mint ahogy a munkáltató 'már csak azért se' enged el semmit a felmondási időből.

    Novemberben már majdnem egy hete bent állt a felmondásom (adott napon emailt kiküldtem akiknek kellett, rendes csatolt fájllal, HR intranetes jegyet felvettem ahogy kérték) amikor a toxik rakétatudós HR megpróbált rábeszélni a közös megegyezésre, hogy válasszam azt és írjam alá :Đ LUL, mindegy ilyen ótvar multi cégnél még életemben nem dolgoztam és még sose bántak ilyen sunyin és gusztustalanul velem (óbégatott, próbált megvezetni a munka törvénykönyvéről amit akarsz).

    Szerintem is az az egészséges, hogy az ember hivatalosan normálisan közli a felmondást és megállapodnak egy utolsó napban, majd az élet megy tovább. Egyébként Indiában meg a 90 napos felmondás a nagyon gyakori, mondjuk ott akkora a fluktuáció hogy nem is csodálom. Így bénítják egymást is a cégek, hogy elfogadott offer ide vagy oda, késleltetik a belépést törvényes eszközzel.

    "Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Új hozzászólás Aktív témák