Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    veterán

    válasz jerry311 #13764 üzenetére

    "Még mindig nem sikerült felfognod/elfogadnod, hogy az emberek többségének teljesen mindegy, hogy mit csinál az autója, hány lóerős, milyen sebességi fokozatban van, hogy be tud-e venni egy kanyart 100-zal vagy csak a megengedett 60-nal. (úgysem megy gyorsabban, mert szabálykövető, meg minek?) Nekik az autózás nem élvezet, hanem a napi rutin része, a kötelező etap, hogy beérjenek a melóhelyre kenyeret keresni."

    Én nem tudok ezzel egyetérteni, mert a fővárosiak jó része meglehet, hogy ilyen, de vidéken azért más a helyzet.
    Az én ismeretségi körömben jórészt mindenki szereti az autóját és az autózást is. Egyértelmű, hogy létezik az a réteg is akikről te beszélsz, de szerintem biztos, hogy országos szinten nem ők képezik a többséget.
    Ha az lenne amiről beszélsz, akkor valóban mindenkinek mindegy lenne, hogy mit vezet. Az autókereskedések/gyártók tönkre mennének mert mindenki a legolcsóbb kommersz kocsit venné meg amivel a "kötelező" tempót tudja diktálni aztán jó napot. Akkor meg ugye minek a választék, felesleges lenne.

    "Nem értem, hogy honnan jön a lóerő kérdés, mert azt nem említettem sehol. Az S2000-ben sem a 200+ lóerő a lényeg, sokkal fontosabb, hogy könnyű és van egy fasza futóműve."

    Ez már csak szőrszálhasogatás a részedről. :) Jól tudod, hogy miről beszélek. Igaz, hogy nem írtam le, de én sem csak kifejezetten a lóerőkre gondoltam.

    Tiszteletben tartom a te nézetedet, de nem értek vele egyet. Szerintem a továbbiakban kerüljük is ezt a témát mert csak egy meddő vita ez közöttünk. :)
    Respect. :R

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák