Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolakola

    tag

    Sziasztok,
    gondoltam megosztom az elmúlt napok tapasztalatait, hátha valakinek jól jön a döntéshez, hogy beruházzon-e egy ilyen készülékre. Litániát most nem írok, csak ha igény lesz rá (vásárlás, kibontás, tartozékok, stb.).
    Beszéljenek helyettem a képek:
    A GPS mumus. - A G3 fórumban leírt módon élesztettem fel, azóta teszi a dolgát.
    WIFI - 25/5-ös (elvileg) UPC nettel teszteltem.
    Akkuidő_1 - nekem ez volt az egyik fő szempont a vásárlásnál, mivel éjszakára sem kapcsolhatom ki a telót.Akkuidő_2
    Fotó_1 - 6Mpix FullScreen mód
    Fotó_2 - 6Mpix FullScreen mód
    Fotó_3 - 6Mpix FullScreen mód

    Két kérdésem van:
    1. Az automata fényerő mintha nem szeretne 100%-ra menni. Lehet valahol konfiguráli/kalibrálni, hogy mekkora megvilágításhoz mekkora háttérfény kapcsolódjon? Esetleg egy widget, ami jelzi, hogy éppen hány %-on áll a háttérfény (nem világosság beállító, csupán jelző widget, hogy ellenőrizni tudjam milyen körülmények között milyen háttérvilágítást ad a rendszer)
    2. Szeretnék segítséget kérni CWM felrakásában. A G3 topicban leírt módon próbáltam a megfelelő cwm-et feltolni, de elakadtam a scatter file kiválasztásánál. (szeretnék egy teljes rendszermentést csinálni, mert a mostanival nagyon meg vagyok elégedve).

Új hozzászólás Aktív témák