Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sz.L.

    aktív tag

    Mindenek előtt nagy tisztelet a PH munkatársainak! :R
    Szeretnék megosztani veletek egy gondolatot, illetve egy apró észrevételt, amely motoszkál bennem már egy ideje. Több, mint 14 éve (lassan 15) regisztráltam az oldalra és folyamatosan nyomon követem a PH-t, valamint a kapcsolódó oldalakat, de a jelenlegi rang és szabály rendszer alapján nincs jogom "egyéni arcképre". Lehet, hogy érdemes lenne valamilyen fizetős megoldást is bevezetni a hasonló tagok részére, mint én. (pl.: Egy kibővített prémium tagság egyéni arcképpel /felárért/, minimum 10 év regisztráció esetén.) Természetesen, a 3 évenkénti változtatás és az elbírálás maradna.

    Ez csupán egy ötlet, de lehetne ez egy plusz bevételi forrás is.

    Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

  • Sz.L.

    aktív tag

    válasz macilaci78 #22013 üzenetére

    "Van lehetőséged 1 nap napos reggel és 0 hsz-szel is egyéni arcképre is. Nem kell hozzá más, csak 10 címlapos, szakmai cikk (fele kiemelt) a Logouton, ÉS nem volt kitiltás, figyelmeztetés."

    Lehet, hogy megpróbálkozom vele, de elsőre ez nem tűnik túl egyszerűnek. Vagy marad a másik lehetőség miszerint, már csak 649 db szakmai hozzászólásra van szükségem. :)

    Sz.L.-nek szerintem mindegy, milyen jogcímre fizet, a kérdése csak annyi, hogy pénzért lehet-e egyéni arcképe? Hogy pénzért készítik-e el, vagy pénzen megváltható a jogosultság, az számára mindegy.
    És itt utalok arra vissza, amit oly sokszor láttam már leírva: az egyéni arckép nem jog, hanem kiváltság. :R

    Ennek egy másik nézőpontja, hogy én például szívesen fizetek a prémium tagságért. Viszont nem azért, mert bármelyik prémium funkció érdekes számomra, hanem azért, hogy támogassam az oldal működését. Ez amolyan elvi dolog nálam.
    A kiváltság az valóban kiváltság, csupán kérdés számomra, hogy akinek az 1000 db kommentjéből 40% nem kifejezetten "építő jellegű", abban az esetben is beszélhetünk kiváltságról? :B

    [ Szerkesztve ]

    Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

  • Sz.L.

    aktív tag

    válasz Kalandor #22012 üzenetére

    Nem tudtam, hogy önkéntesek. :B Ez esetben, nem releváns a bevételi forrás opció.

    Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

  • Sz.L.

    aktív tag

    válasz macilaci78 #22019 üzenetére

    :)

    Részemről csak egy ötlet volt a dolog. Amúgy sem aggódok, hiszen ha ~15 év alatt "össze tudtam szedni" 351 db szakmai hozzászólást, akkor a maradék 649 db már csak ~27,74 év. :DDD
    (Bízom benne, hogy a szabályrendszer nem fog változni. :DDD )

    Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

  • Sz.L.

    aktív tag

    válasz koxx #22022 üzenetére

    Ahogy írtam, ez csupán egy ötlet volt részemről egy összekapcsolt támogatási lehetőséggel. Nem ragaszkodok hozzá foggal-körömmel. Ezért is poénkodtam el. :)

    Egyébiránt azt gondolom, hogy akik 10-15 éve regisztráltak, nyomon követik az oldalt, azoknak is lehetne lehetőséget biztosítani az egyéni avatárra. Mivel valóban nem tudnak olyan aktívak lenni mint mások, így akár lehetne feláras prémium csomagban.

    Szerintem jó néhány tag van, aki a munkája miatt nem tud online/kellően aktív lenni a komment szekcióban és nem tud olyan színvonalú logout cikket írni, ami megütné a megfelelő minőségi szintet.

    Szóval köszönöm, hogy elolvastátok. Ezek voltak az észrevételeim. :R

    [ Szerkesztve ]

    Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

Új hozzászólás Aktív témák