Hirdetés

2014. október 25., szombat

(#1) baliii

baliii
(senior tag)

abban szeretnem a segitsegeteket kerni, hogy honnan tudnám letolteni pc-s játékok ppc-s atiratát, mint pl a doom1 vagy ilyesmik.
ha esetleg erre szukseg lenne akkor egy asus a620asom van.
kossz!

Apróhirdetésekbe írt hozzászólásaimra lehetőleg PÜ-ben válaszoljatok, azt gyorsabban észreveszem! Köszi!

(#2) zsiga667 válasza baliii (#1) üzenetére

zsiga667
(PH! kedvence)

Doom: [link], első találat... :U

(#3) baliii

baliii
(senior tag)

koszi! mas geyeb? pl gta1-2 nem létezik rá? esetleg regebbi fps-ek (hexen, heretic)

Apróhirdetésekbe írt hozzászólásaimra lehetőleg PÜ-ben válaszoljatok, azt gyorsabban észreveszem! Köszi!

(#4) zsiga667 válasza baliii (#3) üzenetére

zsiga667
(PH! kedvence)

Látom nem értetted a célzást... :U Na mind1, talán majd most.

Hexen: [link], első találat

Heretic: [link], első találat

GTA nincs, de valamilyen konzol-emulátorral (pl. PSX, [link], első találat, FPSE Arm (PPC)) állítólag rá lehet tenni azt is.

(#5) Geccoka

Geccoka
(lelkes újonc)

GTA van GameBoy-ra is, es van jo kis emu is ppc-re (MorphGear). De sajna az en FS Loox 720-amon (520Mhz) nagyon lassu volt full screenben. Kisebb meretben jatszhato...

(#6) amargo

amargo
(PH! addikt)

Kis segítség a pontos linkekre.

PocketHexen:
[link]

PocketHeretic:
[link]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!” const int GetAnswerToLifeTheUniverseAndEverything() const{ return 42; }

(#7) baliii

baliii
(senior tag)

koszi szepen! ha tudtok valami jo kis jatekrol feltétlenül írjatok :)

(#8) Bocha

Bocha
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Rengeteg jó játék van PPC-re :)
PC-s átiratból Age of Empires [link] az, amit ajánlani tudok. Egyébként létezik Wolf, Doom, Quake 1-2-3 (első kettőt próbáltam, Pocket Loox 720on nem mentek, bár Quakeből van állítólag 1 verzió, ami jól működik is, asszem PocketQuake a neve, nem Quake for PocketPC).
Egyébéként 1-2 nagyon jó cím: Warfare Incorporated [link] , Obulis, Obulis TSE [link] , Rayman Ultimate [link] ,illetve a www.pdamill.com-ról kb minden (magyar fejlesztők!).
Nálam (ugye szintén 720as LOOXon) egész jól futott playstation emulátorral a GTA (fpseCE v0.09.5 az emulátor), bár a jól az olyan 20-25 (néha 30) fps, ami jelentősen lassabb, mint lennie kéne, de élvezhető. Próbáljátok ki

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Gazdasági Rádión (Budapest: 105,9 MHz)

(#9) tibibi

tibibi
(senior tag)

free verzio is van?

(#10) ollie

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

[link] Pocket Humanity

Ingyenes Civilization klón.

Go for the eyes, Boo, go for the eyes! --- Hearthstone videóim: http://www.youtube.com/user/gyokzoli

(#11) baliii

baliii
(senior tag)

kis segitseg keen a gta-hoz. tehat leszedtam az emu-t, fel is raktam a ppc-re, es innentol kezdve mit csinaljak? honann szedjem le a gta-t, es hogyan futtassam?
kosszkossz:)

(#12) becksim

becksim
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Az fps-ek sztem nem pda-ra valók, én próbáltam röbbet is, de az irányítás bazi nehézkes.
Ami nagyon jól játszható, az sztem a worms, szép és gyors is ráadásul. PDAmill cuccok szintén ütnek (legjobb, hogy a Mill-es fiuk évfolyamtársaim voltak az egyetemen! :)) )
Warfare inc. szintén jó kis rts, vannak ugyan nála szebbek -pl argentum - de gagyi játémenettel.
Kaladjátékban best of a FADE, persze angolul tudni nem árt hozzá.
RPG szerűben a legacyval játszottam többet (szintén magyar cucc! :R ), persze jó az arwale 1-2 is a pdamilltől! Van pár átirat itt is, pl. ultima underworld, de a játszhatósággal megintcsak gondok vannak.
Űrhajós-háromdésben van elit klón, de nemigen tetszett, akkor már itt is a Milles anthelion a nyerő.
Shot-em-upból a legjobb a SkyForce!
Stratégiából érdemes megkukkolni Max Tillberg ingyenes játékait (Warring States, Viking Saga) igényes mindkettő. Sean O'Connor pici stratégia-puzzléi is jók [link], én legjobban a Slay-t bírom, egyszerű és nagyszerű!
Pinballból is sok jóféle van, meg falteniszből, abból a legjobb talán a bust'em 1-2.

No ennyi jutott most eszembe, majd még bővithetjük a listát :DD

Nindzsák?? Hol?

(#13) baliii válasza becksim (#12) üzenetére

baliii
(senior tag)

worms pénzbe kerül? honnan lehet letolteni?

(#14) becksim válasza baliii (#13) üzenetére

becksim
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Pénzbe.
Meg lehet online is venni, pl. a handango-n vagy a pocketgear-en.
Persze van tört verzió is (mint mindenből), de azt nem illik itt reklámozni.

Nindzsák?? Hol?

(#15) cherockee

cherockee
(fanatikus tag)

én is a warfare inc.-et tartom az egyik legjobbnak, doom-quake átiratokkal az irányitás szerintem nagy gond.
PSX emut van aki konkrétan használt is?
Spawn nevü játékot valaki teljes verzióban látta már valahol? (sehol se lehet még megvenni se...)

Nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék...

(#16) becksim

becksim
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Én most az Ancient evil című diabló klónra fenem a fogam!

Nindzsák?? Hol?

(#17) baliii

baliii
(senior tag)

valaki segitsen a gta-val lécci! :O
többen is írták hogy kiprobálták már a gta-t, tehát szerintem használtak psx emu-t!
na lécci segitsetek!

(#18) Bocha

Bocha
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Írtam 1 cikket a legjobb PPC játékokról, ha vkit érdekel..: [link]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Gazdasági Rádión (Budapest: 105,9 MHz)

(#19) baliii válasza Bocha (#18) üzenetére

baliii
(senior tag)

teccik a cikk, vegig fogom probalgatni a jatekokat szabad oraimban ( az iskolaban:) )
az AOE-t pont tegnap tettem fel, nagyon jo

a gta-s dolgot valaki nem szeretne elmagyarazni nekem? :)
jelenleg ott tartok h felraktam a pda-ra az emu-t. ezutan mit toltsek le, hova installaljam stb...?

(#20) Bocha válasza baliii (#19) üzenetére

Bocha
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Uh majd leírom, csak most nincs fent nálam sem a cucc. Én most Gameboy Advance emulátorral nyomulok, érdemes kipróbálni (PocketGBA a neve, keress rá googleben..).
Egyébként kb. másfél hónapon belül írok majd egy cikket PPC-s emulációkról, abban benne lesz Playstation mellett Gameboy Color/Advance, NES/SNES, C64.. meg talán más is, még nem tudom.

(#21) markito

markito
(újonc)

sziasztok.honnan tudom letölteni a silent hill2 pc-re?

sz m

(#22) markito

markito
(újonc)

van valaki fenn,??? :)

sz m

(#23) duduati

duduati
(fanatikus tag)

2 éve nem járt itt senki. Szerintem halott dolog.

(#24) xxboxx válasza duduati (#23) üzenetére

xxboxx
(lelkes újonc)
LOGOUT blog

:((( na ja

(#25) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! kedvence)

Az AOE-ben ha a PDA "kurzorgombjaival" scrollozom a pályát, lefagy az egész kép, kivéve a menüket, ott lehet klikkelgetni, de scrollozni a képet, kijelölni valamit, szóval bármit csinálni a játékban azt nem. Ez így normális, ilyen a game, vagy mi lehet a hiba?

LG G2 /32GB (Snapdragon 800) - ThinkPad X230 (232423G) - Core i7-3930K, Corsair Dominator GT 16GB/2133 MHz/9-11-10-27 2T, ASUS Rampage 4 Extreme, Radeon 7970 CF, Samsung 830 SSD /512 GB, Dell U2713H

(#26) xedos válasza Dr. Akula (#25) üzenetére

xedos
(PH! addikt)

1000éve nem olvastalak! Erre megjelensz egy Diamonddal????
Én is játszottam még vele régen egy Dell X5-ön, majd egy Qtek S100-on, sőt megy a mostani ETEN X500-asomon is...
Vagy az a gép nem eszi meg a játékot, vagy a játék letöltése hibás.

Nokia 920*** MacbookPRO 15" + iMac G4 Hackintosh+ibook G3

(#27) tomzi1

tomzi1
(kvázi-tag)

Nektek elindul a rayman ultimate wm6 alatt?

(#28) morpheux93 válasza Geccoka (#5) üzenetére

morpheux93
(újonc)

próbáld az fpst (frame per second) csökkenteni :)
(Lehet már késő...)

PPC Fannak lenni yo!

(#29) morpheux93

morpheux93
(újonc)

Megvan a fpsece, tök jó lenne pl ff8 azni, de sajna nem űködik, ha elindítom, és bootolom a ps1 imaget, akkor elindul a játék fekete képernyővel, és lefagy.

PPC Fannak lenni yo!

(#30) morpheux93

morpheux93
(újonc)

Na már rég nem olvasták ezt a topicot... :)
Kihalt, pedig jó kis téma :F

[ Szerkesztve ]

PPC Fannak lenni yo!

(#31) black ops

black ops
(újonc)

Hello van egy kérdésem valakinek megvan az army man 2? Csak azért kérdem mert régen megvolt csak elveszett azt sehol nem találom de ha ti sem tudtok akkor körülnéznétek :)

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.