Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz agabe #28708 üzenetére

    Bizony már régen nem menő faktor szerencsére. A baráti körömet tudom most hirtelen hozni példának, akikkel nemrég utaztunk együtt. 3db iPhone 4, 3db iPhone 4S, 1db iPhone 5, 2db Samsung GS3, 1db HTC One S, 1db Xperia S és még sok egyéb ilyen-olyan céges-magán "butamobil".

    A kutyát nem érdekelte kinek mi van. :N Viszont egyszerű volt az életem, amikor a képeket backupoltam az iPhoneokról. :P

    [ Szerkesztve ]

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz agabe #28708 üzenetére

    Nem csak a havi +2200-at sokallom, mert az már több mint havi 5 lenne (és anno mire a fényképezőmhöz az uj obit törlesztettem 10 honapig azt is megéreztem. Bár akkor még ott volt az asszony is, lehet csak amiatt :DDD ), hanem 5-ösnél az 50 kezdő nem kevés. Egyszeri 50 meg havi 5 részlet + 9 előfizu.... ennyit nem szánok egy telefonra se, számomra egyszerűen nem ér ennyit (még egy iphone sem).
    Persze értem amit mondtok, ha ilyen igényeim vannak és apple-t akarok akkor az bizony ennyibe kerül.

    Részemről ugy fogalmaznék hogy most vagy váltok 4S-re vagy addig használom a milestone-t amig működik és majd akkor ujra körbenézek a piacon. Nincs lehetőségem illetve nem szánok többet telora. Ezért is érdekelt hogy a 4S szerintetek 2 évre jó döntés-e, ha nem akkor elvetem mint lehetőséget.

    Amugy miért kéne nekem mindig a legujabb szoftvert pakolni a 4S-re? Ha mondjuk a mostani 6.1el meg vagyok elégedve, feltettem már rá azt a 4-5 progit amit használok és jol fut akkor miért lenne 2 év mulva lassabb? Vagy valami miatt muszáj mindig frissíteni az iphone-okat?
    Milestone-nál is az volt hogy fél évig szoktam, nyuztam, ismerkedtem a szoftverekkel. Aztán a végére kialakult mire van szükségem mire nem és azota nem nyultam hozzá. Talán az utobbi 1 évben 1 progit dobtam rá fel (hogy rejtett számrol ne tudjanak hivni, mert vki naponta 50x hivott és már idegesített). Ennek ellenére ez a 2.1es droid így is egyre lassabb lett.

Új hozzászólás Aktív témák