Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    Akkor vázolom a problémámat! :)

    Szóval megvettem, használtam egészséggel... később vettem hozzá további térképeket, minden ment tovább a maga módján...

    Pár napja csináltam egy "Visszatöltést", mert művelt érdekes dolgokat a telefon... na most azóta bármit csinálok, képtelen vagyok az utóbb megvásárolt térképeket letölteni, mert állandóan ez az üzenet fogad,

    "Nem sikerült kapcsolatot létesíteni a kiszolgálóval. Kérjük próbálja meg később"

    Jeleztem a hibát nekik, erre közölték, hogy,

    "Tájékoztatjuk, hogy elérhető tartalmaink egy része nem a saját szervereinkken kerül tárolásra, hanem külső partnerek szolgáltatják azokat. Ebből kifolyólag sajnos nincs ráhatásunk a szerverek elérhetőségére és működésük minőségére, viszont az Ön visszajelzése alapján a problémát mindenképpen jelezni fogjuk. Ezért visszajelzését köszönjük és bízunk benne, hogy a szolgáltatások minősége folyamatosan javulni fog az Ön és a többi felhasználónk elégedettségére."

    Azóta eltelt lassan két hét, de semmi nem változott... ja de mégis, most már válaszolni sem hajlandóak! :W

    Találkozott-e valaki ilyen hibával esetleg? A telefonon egyébként minden más rendesen működik... Még annyi, hogy minden alkalommal amikor indítom, vagy visszalépek az alkalmazásba, akkor kéri az Apple ID-m kódját... ilyet soha nem csinált eddig, bár szerintem ez azért van, mert nem tud kommunikálni a szerverrel... :S

    www.smart-bus.hu

Új hozzászólás Aktív témák