Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    Próbáltam keresni hátha van saját topicja, de nem igazán leltem. Nem tudom használ-e közületek valaki külső akkumulátort a telefonjához, 2 héten belül kéne szerválnom valami normálisat. Sajna megcsúsztam a beszerzéssel, így a külföldi rendelés kiesett és itthon kellene alternatívát találnom.

    Nem tudnátok pár tippet adni, hol, melyiket, vagy egyáltalán melyik márkánál érdemes keresgélni? Ezt néztem ki magamnak a múltkori Mobilarénás vagy PH-s cikk után, de nem tudom bekockáztatni az USA szállítást, mert nem egyszer volt már, hogy késett a csomag és addigra már nem lennék itthon.

    Értelemszerűen iPhone-hoz kellene, de az se baj ha sima usb csatlakozó van rajt.
    5-10.000 mAh körüli kapacitásra gondoltam. Azzal már úgy el lehet lenni biztonsággal hosszabb ideig is.

    Küldhetitek privátban is a tippet, nem akarom teleszemeteltetni a topicot, bár lehet mást is érdekelne.
    Köszönöm.

    upd.: közben találtam ilyet, olvasgatva a fórumot de... wtf! 8.000 mAh és 35k? Jesus. Lehet mégis be kell kockáztatni azt a szállítást, ha nincs más alternatíva...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák