Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    Sziasztok,

    a legnagyobb kölök 10 lesz a nyáron, és mindenféle felindulásból kapna egy valamilyen iPhone-t (állandóan bekapcsolt lokátor funkcióval).
    Gondoltam addig létrehozok neki egy Apple fiókot, de az istenért sem sikerült. Felhívtam a Support ingyenes számát, de mivel 17:00-kor tárcsáztam, közölték, hogy már hazamentek.
    Próbáltam a telón létrehozni a Beállítások\Család\+\Fiók létrehozása gyermek számára menüpont alatt, de ez egyszerűen nem akar működni!
    Kitöltök mindent (név, születési dátum), rákattintok, hogy Nagykorúság megerősítése, ami átvisz egy Szülői jóváhagyás oldalra, ahol meg kell adnom a bankkártya adataim, és itt kezdődnek a bajok!
    1.) A kártyaszámot be lehet olvasni kamera segítségével, és be is olvassa, de nem kezd vele semmit, nem írja be se a kártya számát, sem az érvényességet, sem semmit - 2 kártyámmal is próbáltam.
    2.) Kitöltöm kézzel, de mikor rákattintok, hogy Kész, akkor közli, hogy Hiba, próbálja később. Reggel óta próbálgatom, de most adtam fel (de a support már alszik).

    Van bármi tippetek azon kívül, hogy holnap hívjam a supportot?

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák