Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • markknight

    veterán

    válasz fbfro #270113 üzenetére

    Olyan app nincs ami Androidon és iOS-en is tudja ezt kezelni. Esetleg beszerezhetsz egy iPadet közös használatra (te és a feleséged) + recepteket imádják rajta a nők olvasni :D

    Ezeket az alapszabályokat elég amúgy egyszer lefektetni, nem gondolnám, hogy a feleségednek mikromenedzsmentet kéne tolnia rá, esetleg használhatja a te telefonodat is ha olyan van.

    Egyébként sok dolgot testre tudsz szabni benne, sőt guided accessel még olyat is lehet, hogy nem tud kilépni a gyerkőc az appból és még külön rajzolgatni is lehet egy layoutra, hogy milyen gombokat, akciókat ne tudjon megnyomni.

    Amire figyelj, hogy olyan telefont vegyél ami minimum támogatja az iOS 12-t, ugyanis ez a fícsör ott jött be a képbe. Mondjuk azt már nem tudom, hogy a szülői felügyelet melyik verzióban érkezett meg, gondolom ebben segítenek majd a fórumtársak.

    Ahogy zozo írta előttem, én is egy iPhone 8-at ajánlanék. Olcsó, nem gáz ha összetöri és a legfrissebb szoftver elérhető rá. Használtan meg bagóért lehet már szerezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák