Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Beowulf_78 #18708 üzenetére

    Sajnos nem állnak otthon halomra a lapok, mint itt 1-2 embernél. Ez lehet, hogy furcsa, de így van. Vendéglátózom, reggel 8-kor indulok otthonról, és este 11-re érek haza, úgyhogy napi 1-3 órám (éjszaka) van kisérletezgetni, így sajnos csak "nyanyarogni" van időm, főleg, hogy általában 14 napból 13-at itt vagyok. De ez persze az én gondom, csak azért írtam, hogy nem olyan egyszerű, mint pl. azt Te gondolod.

    elkönyveled hogy Bagira átqúrt
    Azért ez erős. Ilyet nem mondtam. Azt mondtam, hogy nem mondott igazat, és ez viszont nagyon nem tetszett, mert mindenttől függetlenül, ha tudom, hogy a proci alapon 50 fok fölött van léggel (míg másnál hyperTX-el 40 fok körüli), akkor biztos, hogy nem veszem meg. Direkt rákérdeztem, és...Sajnos vele nem tudok beszélni, mert kb. még 1,5 hétig külföldön van.

    Ettől függetlenül már beszéltem már haverommal (rögtön miután többen, többek között Te is javasoltad), hogy kapjuk szét az ő gépét, abban egy P35DS3 van. Csak elég nehéz összehozni. Azt meg, hogy a procinak van-e baja (lábak) még ma este megnézem, és köszönöm a tippet.

Új hozzászólás Aktív témák