Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Ed_007 #96906 üzenetére

    azért nem hiszem, hogy itt berohadt csavarok, elöregedett patentok és hasonlók lennének. A Lenovo azért szerencsére többnyire szerelhető maradt.

    Mit csinálna a csavar? :DDD Nem rohad az be egy évezred alatt sem, mert nincs mibe berohadni. Az tenne csak be rendesen, ha még korrózió is lenne a műanyag-fém találkozásnál. Na akkor tényleg lenne baj. Szimplán csak valahol annyi a menetrögzítő gyárilag, hogy bepisilsz.
    Patentok sem öregednek el. Semmi ilyesmi nincs. Szimplán konstrukciós problémák. Azt kéne megérteni, hogy vége van a mítoszoknak, az örök életre gyártásnak. Mindenhol. Ha te 600k-s XPS-t vagy TP-t vagy bármi veszel ott is. Olyan friss gépeket is bontottam már szét amik éppen csak bejutottak a kontinensre. Ugyanúgy pergett az első Y-ból is a zsanérnál hátul a patent, mint manapság. Elöl nem. Ott nem rakták oda az ethernet csati fölé.

    Nem arról van szó, hogy van egy sz.r gép, amin lehet mindent próbálni, mert úgysem lehet rontani rajta, és örülünk, ha bármi előrelépés lesz, hanem van egy tök jó, hibátlan gép, amin szeretném az egyébként problémamentes angol billentyűzetet egy vadiúj magyarra cserélni...

    Teljesen mindegy. Szét kell szedni? Szét. Hogy neked szűzlányok könnyében fürdött eddig a gépsas vagy egész nap a gyerek ütötte, lényegtelen. Ugyanaz a kéz, szerszám és tudás fog a te gépedben is landolni, mint a másikban.

    Nem akarok én senkire semmit sem ráerőszakolni, ha még nem találkozott a típussal, semmi gond, de rá nem bíznám.

    Na ezt hogyan fogod megoldani érdekelne. No offense, tényleg érdekelne. Smartba vagy Alohába bemész és munkalapon lesz feljegyzésbe, csak hogy olyan piszkáljon bele aki "gyakorlott"? :P

    Szép dolog az önbizalom és az általános szerelői rutin, de a tudást és típusismeretet nem pótolja.

    Innentől viszont már kicsit sok lesz. Ez nem egy agyműtét, hogy csak a szent T460-as pápa nyúlhat hozzá, aki Svédországból hozattunk ide repülővel, mert ő a guru.

    Te is biztosan gyakorlottabb vagy a századik T230 után, mint az első előtt voltál. ;)

    Ez időben jelent előnyt leginkább és azt, hogy tudom mi fog eltörni ha el akar törni. De ha el akar törni el is törik. 2 hete is tört patent. Nagy megfejtés nincs a szakmában, aki márkafüggetlenül áttolt ezer gépet, annak újat a csoda T460-od sem fog mutatni.

    Szumma és margóra való: egy valami viszont tényleg baromi idegesítő tud lenni. Ha amit itt soroltál azt ott helyben is előadod. Annál frusztrálóbb és idegesítőbb, mikor az ügyfél ott tolja az orrát bele az aurádba és sziszeg meg szívja a fogát, hogy atyaisten, most az élén áll a gépem 2 pengetővel és csattognak a műanyagok nem nagyon van. Nem azért nincs látványszervizelés ebben a témakörben, mert mindenki elzárva szeret dolgozni. Hanem mert itt nincs Apple szintű sexy indoor design. Itt bizony olykor szenvedés van. Az meg amikor a 20 csavaros alsó plate-ből 1 patent eltörik és 130 decibellel üvölt a kedves ügyfél, hogy na most akkor 300000Ft-os a kár. Eh. Mindegy. Erre szoktam mondani, hogy rendben, járulékos veszteség. Ez is megy a munkadíjba akkor elosztva. Plusz megkérdezem mivel foglalkozik és 101%-os-e a tökéletes munkavégzése és annyira profi-e mindenben, hogy kétajtós szekrényként vonul be mindig dolgozni, mert unstoppable. Kicsit adj le szerintem az elképzelésedből és vidd el bárkihez, aki ebben dolgozik referenciával. Ne misztifikáld túl :N

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák