Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz [O]-[C]-[B] #20744 üzenetére

    Volt valami amit nem mondtam, mert nem voltam biztos benne. Postán jött hozzám a gép, akuról üzemeltem be, 95-6% volt boot után. Aztán kikapcsoltam, kb 20-22 óra után kapcsoltam be ismét, töltőn nem volt a gép, aku teljesen lemerült. Utána vettem észre, hogy kikapcsolva nem tölt semmit. Az akuban levő kraft megmarad, ha töltőn van a gép, 1ébként elszáll. akkor is megmaradt amikor postán volt, 1-2 nap kb, viszont akkor külön volt az aku csomagolva, nem a gépben volt. Ma de. 99%-ra feltöltött, kikapcsoltam, hálózatról lehúztam, kb 1 óra után kapcsoltam be, boot után már 90% alatti a töltöttség, tehát repül elfele. Ezeket a jelenségeket biztos okozhatják amit te mondasz, én ahhoz a részéhez nem értek. Esetleg az aku elektronikája nem lehet hibás? Elvileg az is okozhat ilyeneket. 1ébként el nem tudom képzelni, mért merül kikapcsolt gép mellett az aku ha nincs töltőn. A kis PB-met most vettem ki kb 2 hét után a szekrényből, pont ugyanúgy maxon volt ahogy beraktam.

    szerk: Jó, mondjuk több hónap után megértem ha veszít a töltöttségből, meg természetes is, de nem páróra után lenullázódik.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák