Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz donjohnson #100386 üzenetére

    Annó sokat keresgéltem én is erre infót, de csak az nvidiáshoz volt pdf -es táblázatos hivatalos leírás.

    Aztán idővel - az utóbbi 3 év alatt - empirikus úton sikerült a két t430 és 2-2 fajta dokkolóval kitapasztalni :D
    A poén, hogy lehet megtudna hajtani 3x 4k kijelzőt is a dp csatikat használva, igaz csak 30Hz-en :D

    (#100387) compass
    az optimusos kicsit trükkösebb lehet egyébként. Mármint, hogy a belső minidp csati például csak nvidiára van kötve. Arról ezt a pdf-et láttam, ami a t430 nvidiás változatára is igaz lehet [link], elvileg ott 3 külső + belső is működhetne a 2 gpu-nak hála.

    Egyébként az magában még nem feltétlen baj, hogy különböző a monitor, ha teljesen azonos felbontást (és paraméterezést) használnak. Annól átalakítókkal két különböző benq és egy hannsg volt rákötve. Egyik benq dvi-s volt, a másik két monitor hdmi-s és úgy tűnik a márka különbség ellenére teljesen azonos módon használták a fullhd felbontást, így tudtak közösen használni órajelet. Ha egy aktív dp-hdmi átalakítót is használsz, amit nemrég linkeltem például 8 dolcsi körül, az is lehet segít ebben, hogy ne ütközz a 2féle órajel limitbe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák