Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sl0zh

    újonc

    válasz krichd1 #65021 üzenetére

    Boldog Újévet mindenkinek!

    :))

    Köszönöm a válaszokat, csak azért kérdeztem, mert megijedtem, hogy van valami komolyabb baja/hibája van az erősítőnek, az nem zavar ha tucat cucc, lényeg, hogy hifi már, és nem valami kompakt szerencsétlenkedés :D

    Amit .DLL említett, hogy kiiktatandó a jelválasztó kártya, az elég logikusan hangzik így laikusként (rövidebb utat jár be a jel gondolom?), viszont nem értek hozzá, feltételezem egy hifi szervizben megoldják nekem pár ezresért, ha már oda jutok, hogy szükséges.

    Viszont még mindig nem tudom milyen irányba menjek hangfallal, mert ahogy eddig utána olvasgattam, nem mindegy a párosítás, vagy tucat cuccnál nem annyira lényeges? Optimális kiegyensúlyozott cuccot szeretnék, időm meg van még keresgélni, szóval akár használt is szóba jöhet, mivel felújítás alatt van a szoba.

    Feliratok az erőlködőn:
    A or B 4~16 Ohm
    A + B 8~16 Ohm
    Itt akkor ha jól logikázok, akkor A+B módban beköthető négykábeles sugárzó (kettős kábelezés)?
    Mondjuk akkor pl A + B-ben egy 6 Ohm -os négykábeles sugárzó ráköthető, vagy csak 8 Ohm -os? Nem értek hozzá, bocs, ha hülyeséget kérdezek. :S

Új hozzászólás Aktív témák