Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz lezso6 #126861 üzenetére

    negykezlab nem probaltam, de ulve / allva igen. kb ott sikerult kiloni par hete, hogy valami nem stimmel :DDD. egyébként nézz rá a basszus görbére, nagyon durva, hogy kb 14Hznél esik be először 75db alá ahol a méréseket csináltam. ok, nem ref hangerő, de kb ez így bőven elég jó.

    na, zenere:
    - Tool - Jambi -> mintha magashiány lenne, tippre az a 4000Hz körüli anomália lehet a hunyó
    - Venetian Snares - Kétsarkú mozgalom: Wow, ez a szám ennyire mélyen lemegy a subtartományba? tűpontos, gyors és 68db körül (este van) kb henyél a setup. A hegedűszóló kristálytiszta.
    - Modeselektor - Godspeed: Gyors, pontos és a felhasznált produceri cuccaik összes hibája kiütközik
    - Wilkinson - Decompression: Gyors, pontos és megintcsak hallatszik, hogy a basszusnál az algoritmus hogy lett lefilterezve
    - Beethoven (Karajan): Symphony no 9 - Choral 4 / O Freunde: A maga idejében az egyik legrészletesebb felvétel amin kb minden összecsúszik a hangosabb részeknél. Ahogy lépdelek feljebb egyre jobb setupokra kb minden alkalommal egyre rosszabb hallgatni.

    Így nézve egyáltalán nem rossz.

    Kb ezeket 15 éve használom hang setupot tesztelni és mindet hallottam élőben is (igaz a Venetian Snarest csak bakelitről klubban, a többi vagy élő volt vagy live act az eredeti előadóktól). Ezen kívül még The Bug Jah Warja ment elég sokat.

    Még az Alvin és a Mókusok Máshol Jársz dala szokott fent lenni a szokásos tesztlistán. Viszont annál az a tapasztalat, hogy az eredetileg kazettára masterelt 25+ éves punkszámnál a master annyira szűk keresztmetszet, hogy az utóbbi 15 évben az összes setupomon kb ugyanúgy szólt.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák