Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sanzik

    senior tag

    válasz csizzah #590 üzenetére

    szettben csak egy cseh oldalon találtam,de külön a gyártó honlapján meglehet találni
    US Blaster
    [link]
    [link] (usb4000)

  • jolti05

    őstag

    válasz csizzah #590 üzenetére

    Szia. él órát ültem a S*turnban, gondolkodtam, gondolkodtam, és végül elhoztam az RXV361-et...39150,- volt kb.

    RCA-Jack kábelt láttam Auchanban (1,5m) ~290Ft-ért és (5m) ~700Ft-ért. Megvehetem valamelyiket, vagy inkább Thomson-ra gyűjtsek?

    Volt szerencsém kipróbálni egy SAL hangfalrendszer, a nevét -én hülye- nem néztem meg, de szerintem ez volt: [link]
    Erre mondtad csizzah, hogy nem tetszett a hangja. Rá volt kötve egy Yamaha RXV361-re :) A magasak szerintem szépek voltak, mély is volt, bár a Heco Vitas 500-nak majdnem biztos vagyok benne, hogy szebb. Viszont a komplett SAL szett (5.0) ma-holnap-holnapután 30e forint! Azt hiszem. Ha lenne még annyim, lehet megvenném. Számomra kielégítően szól, és egy mélynyomóval meg van oldva minden.

    Most meg itt van mellettem az erősítő, és nézegethetem...mert még kábelem sincs, meg semmim, lehet most elmegyek egy olyan 1,5m-es Jack-RCA-ért Auchanba. De nem hiszem, mert egyik haverom kísérget mindenhova, akit hidegen hagy az egész téma, és ma már sík ideg volt, hogy most akkor végül megveszem-e vagy fölöslegesen utaztunk 1 órát plusz nézelődtünk még 1et. Úgyhogy majd holnap elugrom egy kábelért. Vagy inkább ma. Fenébe, már úgy bekapcsolnám. Ja és nem feketét vettem, a szürek sokkal jobban tetszett.

    Veszek majd hozzá valami olcsó hangfalat, és egyenlőre ennyi. Így is nagyon sz@rul érzem magam, hogy ilyesmire költöm a pénzem, holott ennél sokkal előrébbvaló dolgokkal is foglalkozhatnék.
    A SAL azért nem lenne jó, mert...sárga színű. Abszolút nem illene a szobámba. Ezért nem szeretném azt venni. A Heco meg drága, de ha hozzájutnék a 2.0ához 40e-ért, akkor a francba megveszem, csak cseresznye legyen és szóljon jól, hosszú éveken át.

    Ha benézek Auchanba, akkor megkérdezem, hogy van-e cseresznyében, továbbá veszek kábelt, de nem hiszem, hogy ma. Szerintem az RCA-Jack jó lesz, az analóg annyira nem hangzik jól. :B
    Ha megvan a kábel, utána már ki tudom próbálni a 2X10W-os -ősrégi- hifihangfalaimmal...ezaz... Vagy rákötöm a DHT510 hangfalait. Vagy ezzel inkább óvatosan? :)

    Köszönök mindent. Még valami hangfal, és kifújtam :)

    MOD: sanzik: Ja oké, semmi, nem olvastam tovább.

    [Szerkesztve]

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Aktív témák