Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyurczy

    őstag

    válasz Toobee #38370 üzenetére

    (#38370) Toobee: A te bútoraidhoz FoQ ország minden termése kevés lenne. :DDD Ettől függetlenül zenélés alatt egyiket sem hallottam ki, de javítani biztos nem javít.

    (#38428) bajnokpityu: Köszönöm a vendéglátást és a kedves szavakat, én sem mondhatok mást, rá is húztunk a tervezett zárórára. ;)

    (#38431) bajnokpityu: Érdekes, hogy a Brahma mennyivel szárazabb hangot csinált, mint a VdH és a Lessloss. Jól elzenéltünk a Brahma-val, nagyon tetszett, de a Lessloss hangja sokkal melegebb, barátságosabb, az alsó tartománya jobban ott van úgy, hogy a közepe és a teteje nem marad el (vagy nem számottevően) a Brahma-tól.

    (#38443) AtHoS Belső kábelezés, hangváltó, csillapítások a dobozon belül, ilyesmi.

    (#38456) bajnokpityu Nekem majdnem telekhatáron van a 20kV-os. Szerintem 50m-en belül az órában van belőle a villany. :D

    (#38462) bajnokpityu Tetszett az így is. Látom érdekel a szűrő téma. Villamosmérnök span is tervez építeni egy kütyüt leválasztó trafóval, szűrővel, ilyesmi. Aztán, hogy mikor dobja össze az még talány, de rajzok, tervek már vannak.

Új hozzászólás Aktív témák