Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz #93966848 #33312 üzenetére

    Olyasmi a különbség, mint az MP3 és a FLAC között. A DTS-HD MA veszteségmentesen tömörített, nem vész el semmi az eredeti hangból. Hogy ne csak odafigyelve tudd őket megkülönböztetni, hanem valóban magasabb szintű élményt nyújtson, ahhoz a lejátszónak, az erősítőnek, a kábeleknek és a hangdobozoknak is el kell érniük egy bizonyos minőségi szintet. Ebben a topikban volt már vita arról, hogy ez mennyibe kerül. Én azt mondtam, (új listaárakon) mindent beleszámítva 800000 Ft a minimum. Egyik topiktársunk 1,4 M forintot, mások 4-500000-et tartottak reálisnak.
    Nálam állandóan változik a rendszer, az összérték általában 3-3,5 M Ft. Ha a frontok erősítésére a Normát használom, akkor kapásból másfél gurigával több, de amikor az ELAC FS 240 BE szett volt tesztelésen Primare SPA22-vel, akkor elérte a 6-ot.
    Mindezek ellenére, vagy mellett, remekül tudok szórakozni a jól kevert DTS core hangsávú filmeken és nem esz a fene, hogy miért nem HD. Pontosan ez történt a Skyfall nézése közben. Semmiféle hiányérzetem nem volt.

    (#33314) gyurczy
    A Lexicon ZX7 hangját többször volt szerencsém élvezni. Azzal csak a JBL Synthesis végfokai veszik fel a versenyt.
    Ez persze csak az általam hallott házimozis készülékekre érvényes, ami nagyon pici szelete a teljes piaci kínálatnak.
    Az Emotiváknak nincs ellenfele, ha az ár/érték arányt nézzük.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • MunezXBK

    nagyúr

    válasz #93966848 #33312 üzenetére

    Bár nincs túl komoly rendszerem, de egy fülelésre jó vagy.

    Van néhány demo videóm, mindkét HD hanggal.

Új hozzászólás Aktív témák