Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz Nemir Ombe #126506 üzenetére

    Már vártalak, mert mintha vörös posztó lennék a szemedben! Direkt nem neked írtam válaszban, hogy nehogy megint beléd akadjak, de csak nem sikerült!
    A megadott linkeken nem szerepelt a kisebbnél a hálózati csatlakozó, és megbíztam benne, kár volt. Mea culpa. A második HDMI kimenet nekem többet is megérne vetítő esetén, ellenkező esetben kereshetsz 2 HDMI-s lejátszót, vagy splittert. Ellenben belátom, van aki inkább kábelt dugdos (HDMI-t különösen jó ötlet), vagy plusz eszközökre és távrányítókra költ. Jut is eszembe, mennyibe kerülne egy 2HDMI-s MP? Lehet, több mint 30, de majd linkelj egyet. De a plusz két csatorna a második zóna miatt is igencsak jól jöhet, nemcsak a 7.1 miatt. A plusz HDMI in-ről, meg optikairól már nem is beszélünk, mert valakinek a kettő HDMI is sok. Más igények, más hangsúlyok, más értékelések. Nekem inkább ezek voltak feltűnőek, nem pedig a pár watt csatornánként.
    De mindenképpen igazad van, de legalábbis kell, hogy legyen.

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák