Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz dni #73901 üzenetére

    Hát szerintem előszőr azt tisztázd le magaddal, kell e Atmos, mert a fenti erősítők több, eltérő kategóriába tartoznak és ez az árukon is meglátszik.
    Tehát kell e Atmos? Ha nem, akkor a kis Marantzok nem rosszak, de a világot nem fogod megváltani velük . ( ezekhez az atmoshoz speckó vezeték nélküli hangsugárzók kellenek amik annyiba kerülnek hogy nem éri meg ...)
    Ha a két Marantz közül vacillálsz akkor döntsd el hogy az eARC mennyire fontos neked? Az 1510 tudja, tehát ha kell, akkor azt vedd ,ha nem ,akkor jó a 09 is.

    Ha kell Atmos ,akkor gondold át kell a 4 felső vagy elég a 2? Ha elég a kettő, akkor újan az 1700 jó választás. Viszonylag Jól szól, mindent tud, amit kell manapság.
    Én nagyon szerettem a hangzását, csak kicsit gyenge és zenében nem túl acélos, de moziban szerintem jó és az Atmosokat és a térhangzás remekül kezelte+ Új , garis.
    Ha 4 felsőt akarsz akkor meg a 6014 jelenleg jó döntés . Már középkategóriás erősítő ,főleg ha esetleg kicsit engedne belőle még az eladó még jobb lehetne.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák