Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Rp526 #61847 üzenetére

    Szia ! jelenleg egy Samsung 8000 széria, de tervben van hamarosan egy LG OLED beszerzése. Akkor ha jól értem az a legtisztább és spórolós verzió, ha csak a Tv-t ,filmeket hagyom rá a házimozira a játékot nem erőltetem azon át,illetve komromiszumokkal, VRR felejtős. Arra nincs akkor ezek szerint mód, hogy a PS5 ről a hangot és a képet külön átvigyem a erősítőre és a Tvre, ha nincs rajt optika.
    Ha VRR-t kiveszem a képletből , mert az OLED még kb fél év, a 4 K 60Hz HDR hez elég az 1.4?
    Illetve most megnéztem azt az Earcot a z egyik kiszemelt erősítőnél ezt írja :
    " Továbbá, az Audio Return Channel funkcióval a hang egy HDMI kábelen képes két eszköz közt küldeni és fogadni, így a hangot a TV-n keresztül egyetlen HDMI kábellel lehet visszaküldeni az erősítőre."
    EZ akkor elméletileg működhet nekem a Ps 5 tel is Tv-n át ha azt közvetlenül rákötöm a Tv-re?
    magyarul képes a TV ből az erősítőbe menő HDMI kábel úgy működni mint egy optikai kábel, hogy átviszi a hangadatokat az erősítőre bármi is van rákötve direktben?

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák