Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz liszi70 #13796 üzenetére

    "Ráadásul fehér ember két tesztje nem is 320-as MP3, hanem egyelőre ismeretlen bitrátás."
    Az is marad ;] A 320-assal hifin is próbát tettem, ott sem lett jobb. End.

  • #48613632

    törölt tag

    válasz liszi70 #13796 üzenetére

    "Akinek általában 5-6-7/10 jön össze, az nem fog ezzel turnézni a topikokban. :D"
    Feltételezett eredményeket azért ne vegyünk már bele a végeredmény megállapításához.

    "Ráadásul fehér ember két tesztje nem is 320-as MP3, hanem egyelőre ismeretlen bitrátás."
    Ez megint mindegy. A 320-as és a 128-as bitrátájú mp3 között, kisebb a különbség, mint a 320-as, és a tömörítetlen wav, flac, vagy egyéb, veszteségmentes eljárások között.

    "Több topikban, sokszor volt már erről szó, sokan el is végezték a tesztet, nem ok nélkül alakult ki a véleményem."
    Ez megint szubjektív dolog. Persze elővehetjük, de akkor kell a forrás, illetve a teszteredmény, amennyiben hivatkozunk rá.

    "A lehetőség mindenki előtt adott a teszt elvégzésére, jó lehetőség a rendszerének, hallásának megismerésére. :K"
    Már említettem, hogy a tesztalany is alkalmas kell, hogy legyen, a teszt elvégzésére. (Sőt, a legfontosabb tényező)
    Én magamat erre alkalmatlannak tartom, és a cuccom sem kellően kifinomult. Sony TA-TF 230-as stereo erősítőt hajtok, egy Sony MDR-XD200-as fejhallgatót, alaplapi, integrált, stereo kimeneten keresztül, gagyi zsinórokkal, és csatlakozókkal.
    Tehát, és ez fontos, úgyhogy ne térjünk vissza minduntalan erre. Ha:
    1. a tesztalany hallása nem elég kifinomult a teszt elvégzésére
    2. a tesztkörnyezet hangminőségben nem hozza az audiofil szintet

    A teszt eleve érvénytelen! (És ez vonatkozik, a korábbi, általad is említett tesztekre)

Új hozzászólás Aktív témák