Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz #48613632 #13790 üzenetére

    Dehogyis, ezt a motivációt te látod bele, nekem nincs ilyen. Eddig is tudtam emberekről, akiknek sikerült, és ez után is lesz, akinek sikerülni fog.
    Minden tesztnek, vaktesztnek vannak szabályai, amit többek között a statisztikai valószínűségszámítás határoz meg. Bárhogy forgatod ki a dolgot, ennél a tesztnél a 10/10 számít sikeresnek, az az alatti nem. Nézz már utána egy kicsit a vaktesztelés szokásos szabályrendszerének. Az teljesen más kérdés, hogy ha valaki sokszor teljesít 7/10, 9/10 között, az már nyilván nem véletlen, és valamilyen következtetésre adhat okot. De ettől, szabály szerint még NEM lesz sikeres a teszt, mert annak alapfeltétele, hogy az eredmény egyértelmű, megismételhető, bármikor reprodukálható legyen. Tehát ha valaki csinál 1 db. 8/10-et, az SEMMIT nem jelent. Ha csinál 10 db-ot, az már jelent valamit a kérdés szempontjából, mert statisztikailag kevés az esélye, hogy ennyiszer véletlenül beletrafáljon. Nekem emberileg már teljesen megfelelő 3-4 db. 8/10 környéki eredmény, de ettől még nem lesz "hivatalosan" sikeres. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák