Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    Topikgazda

    válasz sketchifun #49011 üzenetére

    :W

    Örülünk, hogy nem lett baj. Elrettentő sztorinak jó.

    Saját gondom:
    Van egy B corsánk, abban Blaupunkt CAR 300 gyári rádió. Vettünk bele egy másik olcsó rádiót, mert asszony mp3-at akar hallgatni a kocsiban...
    Viszont a gyári rádiónak 3x2 soros aljzata van, az újnak meg csak 2x2, így a gyárit nem lehet az újba beledugni. Egy ilyen kábelre gondoltam, ezzel át tudnám hidalni a próblémát. Valakinek más /olcsóbb/ ötlet?
    A gyári aljzatot nem akarom szétvágni természetesen...

    ...Szeretem leracsniztatni...

  • Mike88

    senior tag

    válasz sketchifun #49011 üzenetére

    Jééézus a kereszten!
    Rossz volt olvasni! Egy dolog, hogy nem vagyok kertész, mégis előfordul a kapa a kezemben, ültetés, stb. Egy dolog, hogy nem vagyok TV szerelő, mégis a hobbim a műholdas vétel, s szeretek vele tökölni, de könyörgöm! Hívjál egy villanyszerelőt, mert ezt olvasva, majdnem felmásztam a falra!
    A magyar ember mióta világ a világ, mindenhez hozzányúl, ami úgy gondolom nem olyan nagyon nagy baj, mert legalább nem vagyunk annyira töketlenek, mint a nyugatiak, még ha az, amit otthon toldunk, foltozunk nekik ruszki módszer, még akkor is (nem übermensch duma akar lenni, de) talpraesettebbek vagyunk náluk. Viszont! Legalább ha hozzányúlunk laikusként a vellanyhoz, előtte áramtalanítsunk! Gondolom nem 1 áramkörön van az egész ház, a mama ment volna ahhoz a tv-hez, ami másik áramkörön van! S mi franc, talán minden egy színnel van húzva? Még a régi alu mm is színes volt, igaz a földet és a 0-t nehezebb volt kideríteni, de a fázis ott is egyértelmű. Azt, hogy egy izzónál a 0-t szakítod meg még mindig eltörpül a fáziskeresődhöz képest! :D

Új hozzászólás Aktív témák