Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz balint107 #30451 üzenetére

    Hogy van rádugva a tápra a VGA-d? A 8 pin mellett 6 pin és kettő lóg középen? Vagy a tápodon másmilyen pci express vga csatik vannak?
    Ha mondjuk meghalt a kártyám de a gépben van, attól még el kéne induljon a gép nem? :F

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz balint107 #30454 üzenetére

    Akkor még egyszer, hogy tisztán láss... :)
    Zárlatos lett a gép, a táp csak teszterrel mutatott életjelet, konfigban nem indult. Gép ment szervizbe (alaplap miatt), TT Hamburg táppal röccre indult. VGA ment a dobozba. Új táp megjött, másik gariba van. VGA nélkül simán indul-megáll-újraindít, amit csak akarok. Beteszem a VGA-t, rádugom a 8-pint és mellé a 6+2 pinből a 6-ost, a maradék kettő lóg a semmibe. Táp felkapcs, power on, de semmi sem mozdul, csak a ketyegőm kezdi el jobban tolni a vérplazmát az agyamba...
    Nincs sípolás, nincsen lóf*** se...
    Már több, mint 2 hete gép nélkül vagyok, kezdem elveszteni a türelmem.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz balint107 #30457 üzenetére

    Már érdeklődöm, a táp maradt ugyanaz, csak újat vettem míg a másik gariba van. FSP Raider 550. Most már a VGA nélkül sem indul, pedig kivettem az elemet is, CMOS jumper is megvolt, de semmi. Meg se moccan. A tápban van nafta, mert (mielőtt leszólnak) naggyon-naggyon halkan hallani és a bill is felvillan, ahogy kell. De ennyi.

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

  • NFree

    addikt

    válasz balint107 #30761 üzenetére

    Igen agyaltam a 970-en, de mint mondtam nem vagyok nagy játékos , ezt a k.. gépet csak azért építgetem , hogy bámuljam, néha 1-2 teszt ami még belefér. Legtöbször nfsworld-özöm, no meg most rákaptam a mass effect3-ra, várom a witchert(3). aztán ki tudja , a napokba megvettem a crysis-t. (megvan 3 ig az összes , régen nagy kedvenc volt , de nincs rá időm , hogy bíbelődjek vele. Csak azért rendeltem meg hogy 10-e fölött ingyé legyen a kiszállítás. Ilyen hülyeségeket csinálok folyton, Ja meg nyáron nagy kedvenc volt a maffia 2. gtx 460-on toltam végig a kis gts 450esemhez egy élmény volt a játék. De ha nagyon megnézem a gts 450 is elég lenne nekem mindmáig.
    Ja és ezek után majd vagy 780 ti lessz 1 db , vagy a 980, ha jól lemegy majd az áruk kb 2-3-év múlva akkor mindkettő.
    Na kb én így gépezek akkor szerinted mi legyen a tényállás? :F
    Teljes idióta vook. Persze nyárig remélem a 770-et meg lehet majd szerezni kb 50-55k körül, nem kell lightnig, mondjuk úgy lenne az igazi, dehát 10k val drágább a sima verzióknál, és én is majd most küldöm el gariztatni az enyémet.
    Meg az az igazság , van egy full blokkom lightninghoz, +van egy univerzális blokkom, jelenleg azzal hűtöm a karit szóval könyedén le tudnám vizezni mind2őt.

    vga

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz balint107 #30756 üzenetére

    Nanánem!
    Elvittem (elvileg szakszerviz, sosem vittem még ide gépet) megnézetni, mert a másik szerviz, ahová nagy ritkán betévedek venni apróságokat, nem tudtak volna vele foglalkozni 1 héten belül. Mondom nem jó, de ez van.
    Aszondták ezen a másik helyen, hogy a táp az gallyra ment, csak teszterrel működik, de minden más fa**a. Így táp elment gariba. Rendeltem újat, betettem, semmi. Na mondom kva jó!
    Egy kedves prohardveres kolléga volt olyan kedves, hogy csokiért megnézte nekem az egész cuccot, el is küldtem hozzá. Kiderült, hogy az alaplap teljesen agyhalott. :Y
    A fa** üsse ki a szemét a "szakszervizes" kancsónak, belekerült egy csavar az alaplap és a gépház közé, ez okozhatta a gubancot. Rendben, lap ment gariba. Azóta várok... Még örülhetek, hogy nem a kártyám ment tönkre. Nagy vonalakban ennyi.
    Ja kiderült, hogy a tápnak, amit elsőre küldtem semmi baja! Szóval ennyit a hozzáértő szakszervizről.
    Először meg utoljára vittem oda letesztelni bármilyen gépet/alkatrészt, többet be nem teszem oda a lábam, még ha fizetnek se! Ráadásul, azt ígérték, hogy másnap mehetek érte, hamar meglesz.
    Másnap mentem: Ó, hát nem úgy van az, majd próbálkozzak másodnap. Megint mentem zárás előtt, aszondták ippen most tesztelik. Na mondom ez nem zöld és még fizetek is érte?
    Harmadnap nem mentem, nem jött telefon se.
    Negyednap kurva mérgesen én telefonáltam oda, hogy mi a machupichu van már!?
    Mire a válasz: Minden ok, mehetek a gépért. :Y
    A pofánk leszakad! Végeztek vele és még csak nem hínak fel? Menjenek vissza az anyjukba, azt mondom! Pofátlan banda!
    Panaszáradat és OFF vége!

    Csak, hogy kicsit ON is legyek, szerintem bőven elég lesz még 1-2 évig a 770. Aztán majd váltok nagyobbra. Nagyon szerettem volna egy 780Ti-t, de ez lett belőle. Semmi gond nincsen vele, alapjáraton műkszik (majd ha lesz újra miben), talán majd hamarosan megnézem mennyit tud, ha megpiszkálom, bár nekem a tuning egyenlőre kínai. Van afterburnerem, szerintem elég, ha csak az órajeleket piszkálom feljebb, a fesz emelés-csökkentés létjogosultságát gpu-cpu fronton még nem sikerült felfognom, bár nem is nagyon tolonganak, hogy kiokosítsanak...
    Na mentem alkukálni, kva hosszú volt a harmadik éccakás műszakom. :O

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

  • ittakary

    nagyúr

    válasz balint107 #30806 üzenetére

    Anyagiakat direkt nem vontam bele. Az most nem számít. Pár ezer forintról beszélünk amúgy, magyarul nem perdöntő.

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz balint107 #30812 üzenetére

    a maga 3,5gigájával?! :C
    nem köszi
    ink két 770... vagy 980 :DDD

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák