Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balint107

    aktív tag

    válasz flymi #30452 üzenetére

    huh.. Hát van 2db 8 pines csati a tápomon, de mindkettő szétválasztható úgy hogy lejön belőle 2 pin és 6 pinesként is használható. Így az egyikbe 8 pinesként van használva a másikba pedig 6, és 2 fölöslegbe van. Amúgy van is valami kis hiba ennél, hogy eddig még nem sikerült bedugni 8 pinesként, mert akkor ugye össze kell fogni a 2-tőt (6 és 2 db-os) és úgy betenni, de az egyikkel sehogy sem sikerült (gyártási hiba lehet, vagy csak jobban kellene erőltetni, de megoldottam a másikkal azzal könnyebben ment). Szerintem több ilyen csatlakozóm nincs (chieftec 600 w-os táp), de most nem emlékszem pontosan.

    Ha meghalt a kártya, hát szerintem el és csipogni kéne neki, hogy gáz van, bár ezt nem tudom. Miért gond van? Általába, ha se kép se hang és semmi nem indul az táp, alaplap, proci probléma. De találkoztam már olyannal is, hogy félig zúgott a gép, mégsem indult. Semmi baja nem volt, csak a ramokra kellett még egy határozottat rányomni, amellett, hogy szemre úgy tűnt a helyükön vannak...

    Nem indul a géped vagy mi?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák